×

Üzenet

Az oldal sütiket használ.

Ez a weboldal sütiket használ a bejelentkezés, navigálás és egyéb funkciók biztosítására. Kérjük döntsd el, hogy elfogadod, vagy elutasíthatod őket.

Elutasítottad a sütiket. Döntésedet meg tudod változtatni a későbbiekben.

Kalmár verseny 2006.
Zala megye
5. osztály

Helyezés Névsor Iskola Város 1. 2. 3. 4. Összesen
1 Dávid Bence Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg 7 7 7 5 26
2 Tarsoly András Csányi-Zrínyi Általános Iskola Zalaszentgrót 7 0 7 4 18
2 Kapor Andrej Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa 7 0 7 4 18
3 Pohl József Egry József Általános Iskola Keszthely 5 0 7 5 17
3 Willmann Attila Csányi-Zrínyi Általános Iskola Zalaszentgrót 6 0 7 4 17
3 Mészáros Kristóf Zrínyi Miklós ÁMK Murakeresztúr 6 0 7 4 17
3 Sneff Regina Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa 7 0 7 3 17
4 Somogyi Krisztina Andrássy Gyula Általános Iskola Letenye 7 0 6 3 16
4 Salamon Dániel Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg 7 5 1 3 16
5 Kulcsár László Deák Ferenc Általános Iskola Söjtör 5 0 6 4 15
5 Budai Arnold Csány-Szendrey Belvárosi Ált. Iskola Keszthely 6 0 2 7 15
6 Győrffy Ádám Liszt Ferenc Általános Iskola Zalaegerszeg 5 0 7 2 14
6 Gál Péter Bázakerettyei Ált. és Alapfokú Műv. Isk. Bázakerettye 5 0 6 3 14
6 Domján Júlia Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg 6 0 7 1 14
6 Gyöne Márk Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg 5 0 6 3 14
6 Molnár Sára Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg 7 0 0 7 14
7 Olt Annamária Csány-Szendrey Belvárosi Ált. Iskola Keszthely 5 0 7 1 13
7 Szőllős Éva Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg 2 0 7 4 13
8 Hordós Nóra Deák Ferenc Általános Iskola Söjtör 6 0 1 5 12
8 Péter Kármen Bázakerettyei Ált. és Alapfokú Műv. Isk. Bázakerettye 0 1 7 4 12
8 Horváth Bálint Csányi-Zrínyi Általános Iskola Zalaszentgrót 5 0 3 4 12
8 Mázsa Richárd Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg 4 0 6 2 12
9 Vörös József Andor Egry József Általános Iskola Keszthely 0 0 7 4 11
9 Kurucz Richárd Csányi-Zrínyi Általános Iskola Zalaszentgrót 5 0 3 3 11
9 Horváth Dániel Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg 3 0 1 7 11
10 Tikos Gergő Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa 5 0 1 4 10
11 Gelencsér Bence Csány-Szendrey Belvárosi Ált. Iskola Keszthely 0 0 6 3 9
12 Szakmeiszter Attila Deák Ferenc Általános Iskola Söjtör 4 0 1 3 8
12 Kiss Éva Deák Ferenc Általános Iskola Söjtör 5 0 0 3 8
12 Pesti Lura Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg 5 0 1 2 8
12 Hajas Patrik Illyés Gyula Műv. és Ált. Iskola Hévíz 4 0 0 4 8
12 Bíró Bence Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa 4 1 0 3 8
13 Nagy Róbert Csány-Szendrey Belvárosi Ált. Iskola Keszthely 6 0 1 0 7
13 Kiss Szilárd Csányi-Zrínyi Általános Iskola Zalaszentgrót 3 0 1 3 7
14 Jáni Eszter Bázakerettyei Ált. és Alapfokú Műv. Isk. Bázakerettye 5 0 0 1 6
14 Boronyák Péter Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg 2 0 1 3 6
15 Cser Balázs Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa 4 0 1 0 5
16 Szijártó Adrienn Csányi-Zrínyi Általános Iskola Zalaszentgrót 1 0 1 0 2
16 Battyán Richárd Kiskanizsai Általános Iskola Nagykanizsa 0 0 1 1 2
17 Nyári Viktor Kiskanizsai Általános Iskola Nagykanizsa 0 0 0 0 0