×

Üzenet

Az oldal sütiket használ.

Ez a weboldal sütiket használ a bejelentkezés, navigálás és egyéb funkciók biztosítására. Kérjük döntsd el, hogy elfogadod, vagy elutasíthatod őket.

Elutasítottad a sütiket. Döntésedet meg tudod változtatni a későbbiekben.

Kalmár verseny 2007.
Zala megye
3. osztály


Helyezés Név Iskola Város 1. 2. 3. 4. 5. 6. Össz.
1 Erdős Márton Bolyai János Általános Iskola Nagykanizsa 9 8 10 9 11 12 59
1 Szántó Benedek Egry József Ált. és Műv. Iskola Keszthely 9 8 10 9 11 12 59
3 Dervalics Anna Körzeti Általános Iskola és Óvoda Teskánd 7 8 10 10 11 12 58
4 Fábián Florentina Körzeti Általános Iskola és Óvoda Teskánd 8 7 10 9 11 12 57
5 Cseke Mihály Körzeti Általános Iskola és Óvoda Teskánd 8 5 10 9 11 12 55
5 Farkas Dorina Körzeti Általános Iskola és Óvoda Teskánd 9 6 10 9 11 10 55
5 Horváth Ákos Csányi-Zrínyi Általános Iskola Zalaszentgrót 8 7 10 7 11 12 55
6 Szermek András Bolyai János Általános Iskola Nagykanizsa 9 9 10 7 11 8 54
7 Szabó Melitta Csányi-Zrínyi Általános Iskola Zalaszentgrót 6 8 10 8 11 8 51
8 Molnár Kristóf Zrínyi Miklós ÁMK Murakeresztúr 2 6 10 9 11 12 50
9 Kálovics Katalin Általános Iskola Kiskanizsa Nagykanizsa 9 4 10 7 10 8 48
10 Szabó Zsófia Csokonai Vitéz Mihály ÁMK Keszthely 5 7 3 9 11 12 47
10 Stefics Attila Általános Iskola Kiskanizsa Nagykanizsa 7 9 3 7 11 10 47
11 Novák Eszter Bolyai János Általános Iskola Nagykanizsa 3 4 8 8 11 12 46
12 Kiss József Körzeti Általános Iskola és Óvoda Teskánd 9 7 6 8 11 4 45
12 Penhoffer Péter Csokonai Vitéz Mihály ÁMK Keszthely 3 9 10 6 11 6 45
13 Szabó Sándor Körzeti Általános Iskola és Óvoda Teskánd 5 5 4 8 11 10 43
13 Dávid Gergely Bolyai János Általános Iskola Nagykanizsa 3 4 10 9 11 6 43
14 Tamási Zoltán Egry József Ált. és Műv. Iskola Keszthely 9 8 10 0 11 2 40
15 Kocsis Tamás Zrínyi Miklós ÁMK Murakeresztúr 3 0 10 9 11 4 37
16 Rezneki Rebeka Egry József Ált. és Műv. Iskola Nagykanizsa 3 3 3 3 11 10 33
17 Kamondi Zoltán Csokonai Vitéz Mihály ÁMK Keszthely 2 6 10 7 1 6 32
18 Farkas Benjámin Csokonai Vitéz Mihály ÁMK Keszthely 3 3 10 0 11 2 29
19 Kovács Maja Csokonai Vitéz Mihály ÁMK Keszthely 5 6 10 3 2 2 28
20 Nagy Fatime Csokonai Vitéz Mihály ÁMK Keszthely 5 4 0 7 11 0 27
21 Dénes Ákos Csokonai Vitéz Mihály ÁMK Keszthely 0 0 0 7 11 8 26
22 Kubicsek Sámuel Csokonai Vitéz Mihály ÁMK Keszthely 0 3 10 1 11 0 25
23 Mecséri Márk Csokonai Vitéz Mihály ÁMK Keszthely 0 0 1 8 11 4 24
24 Andrasek Alex Fityeházi Általános Iskola Fityeház 3 2 1 6 11 0 23
24 Cséber Dominika Körzeti Általános Iskola és Óvoda Teskánd 3 10 4 6 0 0 23
24 Lukács Sándor Körzeti Általános Iskola és Óvoda Teskánd 5 4 10 0 0 4 23
25 Tóth Adrienn Csokonai Vitéz Mihály ÁMK Keszthely 0 5 2 0 11 4 22
26 Tolnai Csongor Csokonai Vitéz Mihály ÁMK Keszthely 3 3 8 0 0 2 16
26 Arany Dániel Csokonai Vitéz Mihály ÁMK Keszthely 4 0 1 0 11 0 16
27 Cziráki Bálint Csokonai Vitéz Mihály ÁMK Keszthely 1 5 3 6 0 0 15
28 Székedi Gréta Körzeti Általános Iskola és Óvoda Teskánd 3 3 0 4 0 4 14
29 Tóth Márton Csokonai Vitéz Mihály ÁMK Keszthely 1 0 1 6 0 0 8