Megyei Középiskolai Matematikaverseny 2020


Feladatsorok gimnázium

9. évfolyam

10. évfolyam

11. évfolyam

12. évfolyam

Megoldások gimnázium

9. évfolyam

10. évfolyam

11. évfolyam

12. évfolyam

Feladatsorok technikum

9. évfolyam

10. évfolyam

11. évfolyam

12. évfolyam

Megoldások technikum

9. évfolyam

10. évfolyam

11. évfolyam

12. évfolyam

2020/21-es tanév megyei középiskolai matematikai verseny díjazottjai

Technikumok, szakgimnáziumok:

9. évfolyam:
Szabó Benjámin Tamás (NSZC Cserháti Sándor Technikum és Kollégium)
Horváth Márk (ZSZC Csány László Technikum)
Sneff Soma Áron  (NSZC Cserháti Sándor Technikum és Kollégium)
10. évfolyam:
Angyalosi Dániel  (NSZC Cserháti Sándor Technikum és Kollégium)
Horváth Gergő  (NSZC Cserháti Sándor Technikum és Kollégium)
11. évfolyam:
Szinyéri Norbert (NSZC Cserháti Sándor Technikum és Kollégium)
12. évfolyam:
Bellák Tamara (NSZC Thúry György Technikum)
Takács Debóra (NSZC Thúry György Technikum)
Belső Réka  (NSZC Thúry György Technikum)

Gimnáziumok:

9. évfolyam:
Horváth Zsóka (Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium)
Dancsák Dénes  (Batthyány Lajos Gimnázium)
Pál Bendegúz  (Keszthelyi Vajda János Gimnázium)
Fits László Vendel    (Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium)
Farkas Gréta    (Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium)
Lévai Noémi (Batthyány Lajos Gimnázium)
Patrd Máté Mathieu (Batthyány Lajos Gimnázium)
10. évfolyam:
Németh Márton (Batthyány Lajos Gimnázium)
Göntér Márk Dávid    (Batthyány Lajos Gimnázium)
Hosszu Noel Zsolt (Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium)
Krasznai Veronika  (Keszthelyi Vajda János Gimnázium)
Simon Dániel   (Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium)
Lakner Dorina   (Batthyány Lajos Gimnázium)
Pallagi Bendegúz  (Keszthelyi Vajda János Gimnázium)
Fazekas Dániel    (Keszthelyi Vajda János Gimnázium)
Schneider Dávid   (Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium)
Sipos Dorka (Batthyány Lajos Gimnázium)
Cziráki Boglárka   (Batthyány Lajos Gimnázium)
11. évfolyam:
Korponai Csanád  (Keszthelyi Vajda János Gimnázium)
Alexandrov Iliya  (Keszthelyi Vajda János Gimnázium)
Ferencz Orsolya (Batthyány Lajos Gimnázium)
Krizbai Zsolt   (Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium)
Kiss Gergely (Batthyány Lajos Gimnázium)
Szalay Réka  (Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium)
12. évfolyam:
Mácsai Dániel (Keszthelyi Vajda János Gimnázium)
Horváth Ádám  (Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium)
Fekete Levente  (Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium)
Sümegi Géza  (Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium)
Csizy Gergő (Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium)
Györgyfalvai Fanni (Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium)
Schneider Anna  (Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium)

Jelentkezők száma 20%-ot elérők száma 20%-ot elérők százalékosan
9. 10. 11. 12. Összesen 9. 10. 11. 12. Összesen 9. 10. 11. 12. Átlagosan
Technikumok, szakgimnáziumok 53 17 23 10 103 9 2 1 4 16 17 12 4 40 18
Gimnáziumok 37 45 42 33 157 29 39 21 14 103 78 87 50 42 64
Összesen: 90 62 65 43 260 38 41 22 18 119        

 

A versenyben résztvevő iskolák száma
Technikumok, szakgimnáziumok 5
Gimnáziumok 8
Összesen: 13